بهترین مرکز ارتوپد فنی اصفهان✅+شماره تماس☎️

مرکز ارتوپد فنی ساخت پروتز پا در اصفهان 

ارتوپد فنی ارتوتک که از مراکز ساخت پروتز پا در اصفهان بوده را میتوان تخصصی ترین کلینیک ساخت انواع پروتز زیر زانو روی زانو لگن مچ  پروتز دست و… دانست این مرکز با دارا بودن سابقه ی 8 ساله در زمینه ی ساخت پروتز پا و همچنین با وجود کارشناس مجرب(حسین شاکردوست) این تضمین را به همه ی مددجویان می دهد که ارتوتک بهترین و تخصصیی ترین کلینیک ارتوپد فنی اصفهان بوده و در کشور جزء بهترین کلینک های تخصصی در حوضه ی ساخت پروتز پا می باشد برای مشاهده ی برخی ویدیو های نمونه کار ها میتوانید به صفحه ی نمونه کار ها مراجعه کنید

بهترین مرکز ساخت پروتز پا در اصفهان :

استان اصفهان یکی از استان های بزرگ کشورمان بوده که ما افتخار خدمات رسانی به شهروندان متمدن این استان را به دست آورده ایم که در ادامه شما را با ارتوپد فنی ارتوتک در اصفهان و خدمات آن آشنا می کنیم.

خدمات ارتوپد فنی مرکز پروتز پا در اصفهان:

ارتوپد فنی چیست:

ارتوپدی فنی زیر مجموعه ی  رشته های وابسته به پزشکی است که هدف از آن تولید ارتز و پروتز و آموزش بیمار برای بکارگیری از آنها است.

کسانی را که در این رشته فعالیت میکنند اگر ارتز تولید میکنند ارتوتیست (Orthotist) و در صورتیکه پروتز پا اندام مصنوعی میسارند پراستتیست (Prosthetist) مینامند.

ساخت پروتز زیر زانو در اصفهان

بهترین ارتوپد فنی اصفهان

از مراکز پروتز پا در اصفهان ما به شما ارتوتک کلینیک را معرفی میکنیم که با 9 سال سابقه ساخت انواع پروتز به شما این تضمین را می دهد که پروتزی که می سازد رضایت کامل شما را در بر گیرد همجنین پروتزکار با دارا بودن امکانات لازم جهت ساخت پروتز پا از ابزار هایی چون اسکن سه بعدی استفاده می شود تا دقت کار بالاتر باشد .

پروتز پا در اصفهان موضوع این بحث می باشد که برای افراد قطع عضو تجویز می شود و قطع پا از اتفاقات بد روزگار است که برای هر شخصی ممکن است پیش بیاید و اگر نا امید شود شرایط برایش بدتر می شود.

اما این پایان زندگی نیست ما هستیم و به کمک خداوند تعالی در تلاشیم تا با کمک هم از سد این مشکلات عبور کنیم حال چه باید  کرد.

ابتدا باید خونسردی خود را حفظ کنید و با خودتان و شرایطتان کنار بیایید و بدانید که دوباره می توانید بدون عصا و ویلچر راه بروید پس نگران نباشید ما با شما هستیم.

ارتوتک کلینیک تخصصی ترین کلینیک ارتوپد فنی ساخت پروتز پا و پا مصنوعی در اصفهان بوده که میتواند به شما عزیزان در سراسر ایران خدمات ساخت پروتز پا را ارائه بدهد.

انواع ساخت پروتز پا در اصفهان:

پروتز پا در اصفهان به چند نوع تقسیم می شود که عبارت اند از:

 • پارشیال فوت (پروتز بخشی از پا)
 • پروتز مفصل مچ پا(پروتز سایم)
 • ترانستیبیال (قطع عضو زیر زانو)
 • قطع عضو روی زانو (ترنستیبیا)
 • ترانسفمورال (پروتز پا بالای زانو)
 • کانادین (پروتز لگن)

مرکز ساخت انواع پروتز پا در اصفهان

مراحل ساخت همه ی پروتز های پا تقریبا به یک شکل بوده که این مراحل به شرح زیل است:

 1. قالب گیری
 2. اصلاح قالب
 3. پرو قالب
 4. ساختن سوکت نهایی
 5. تمرین مددجو
 6. تحویل پروتز

پروتز بخشی از پا (پارشیال فوت):

پروتز پارشیال دو نوع بوده:

 1. سیلیکونی یا همان زیبایی
 2. ساخت به وسیله ی چرم

مراحل ساخت پارشیال فوت در ارتوپد فنی ارتوتک:

در پروتز پا در اصفهان برای هر یک از دو نوع پارشیال فوت ابتدا قالب گیری صورت گرفته و سپس اگر قرار بر استفاده از چرم باشد یک لایه چرمی بر روی قالب میکشیم و اگر سیلیکونی بود سیلیکون ریزی صورت میگیرد

ساخت پروتز دست در اصفهان

پروتز مچ پا در اصفهان:

ما در این صفحه که راجع به پروتز پا در اصفهان بوده سعی کردیم تمام سمت های پروتز پا را به شما توضیح کوتاه دهیم که در این قسمت هم پنجه ی پروتز پا را برسی میکنیم.

پنجه های پروتز پا به چندین مدل و چندین شرکت تقسیم بندی می شوند.

قدیمی ترین نوع پنجه ها که ثابت و بدون انگشت بودن تا به روز ترین پنجه ها که پنجه های کربنی می باشد که تغییرات اساسی در نوع پنجه ها به وجود امده که راحتی و حس خوبی را برای استفاده کننده ایجاد میکند.

انواع پنجه و مچ پا:

 • ساچ
 • سینگل اکسیس(single axis)
 • پنجه کربنی

پروتز پا زیر زانو در اصفهان:

ابتدا باید بگوییم که پروتز زیر زانو  بیشترین نوع پروتز پا در افراد قطع عضو می باشد این اشخاص قطع عضو از ناحیه ترنس تیبیال (درشت نی)و ترنس فمورا(نازک نی)می باشند.

پروتز پا افراد قطع عضو زیر زانو از نظر هزینه بستگی به قطعاتی دارد که استفاده می شود، که ما در اصفهان از انواع مختلف قطعات روز ساخته شده بر حسب نیاز و درخواست شما استفاده می کنیم.

بهترین مرکز ارتوپد فنی اصفهان

معمولا سه نوع پروتز در این افراد وجود دارد که شامل:

 1. پروتز سیلیکونی
 2. مدولار
 3. پادیلانی

می باشد، که معمولا پروتز سیلیکونی مبلغ بالاتری دارد و پیشرفته تر می باشد.

ترنستیبیا یا قطع عضو روی زانو در مرکز ارتوپد فنی اصفهان:

مفصل مصنوعی زانو پروتز قطعه ای تعیین کننده در کیفیت و قیمت می باشد که دارای نوع های مختلف است که شامل:

 1. هیدرولیک
 2. پنوماتیک
 3. مکانیکی

پروتز پا بالا زانو در مرکز ارتوپد فنی اصفهان:

ترانسفمورال یا پروتز پا بالای زانو یا پروتز بالا زانو قطع عضو از ناحیه استخوان فمور(ران)می باشد اما پروتز های این افراد تفاوت قیمت بالاتری را نسبت به پروتز های دیگر دارد

کلینیک ساخت پنجه پا در اصفهان

پروتز بالازانو معمولا دارای دو نوع است

 1. سیلیکونی
 2. ساکشن سوکت

می باشد و همچنین قطعه ای جدید به نام روتیشن ادابتور (مفصل گردان)در ان به کار میرود که جهت چهار زانو نشستن می باشد.

ساخت پروتز لگن(کانادین) در استان صفهان:

این نوع پروتز بلندترین نوع پروتز پا در اندام تحتانی می باشد که برای افرادی است که مستقیما از ناحیه مفصل لگن یا مقداری بالاتر قطع عضو می شوند همچنین این نوع پروتز معمولا سنگین تر از انواع پروتز دیگر بوده و همچنین قیمت بالاتری را دارد و کنترل این نوع پروتز پا مهارت بیشتری را نیز می خواهد و علت آن وجود مفاصل مصنوعی لگن و زانو است که جای نگرانی نیست ما در ارتوتک کلینیک در اصفهان تمرین های لازم بعد از ساخت پروتز پا را به شما اموزش می دهیم تا بدون هیچ مشکلی از پروتز کانادین خود استفاده کنید

امتیاز ما