بهترین مرکز ارتوپد فنی اصفهان✅+شماره تماس☎️

folder_openبلاگ
comment1 دیدگاه
مراکز پروتز پا در اصفهان

مراکز ارتوپد فنی ساخت پروتز پا در اصفهان 

در ایران، پروتز پا به عنوان یکی از راه‌های موجود برای بازگشت به زندگی عادی برای افرادی که از امراض مختلف، صدمات جسمی و یا فقدان عضو رنج می‌برند، معرفی می‌شود. از جمله شهرهایی که در این زمینه خدماتی ارائه می‌دهند، اصفهان به عنوان یکی از مراکز پیشرو در این حوزه می‌باشد. در این مقاله به بررسی خدمات پروتز پا در اصفهان می‌پردازیم و راهنمایی‌هایی برای افرادی که به دنبال دریافت این خدمات هستند، ارائه می‌دهیم.

معمولا مددجویان اجازه قرار دادن فیلم هایشان در داخل سایت را نمی دهند برای همین تعداد اندکی از نمونه کار ها را میتوانید با کلیک بر روی نمونه کار های ما مشاهده کنید

بهترین مرکز ارتوپد فنی اصفهان :

استان اصفهان یکی از استان های بزرگ کشورمان بوده که ما افتخار خدمات رسانی به شهروندان متمدن این استان را به دست آورده ایم که در ادامه شما را با ارتوپد فنی ارتوتک در اصفهان و خدمات آن آشنا می کنیم.

خدمات ارتوپد فنی مرکز پروتز پا در اصفهان:

پروتز پا چیست

پروتز پا، عملی است که به‌دنبال آن افرادی که فقدان عضو یا صدمات جسمی را تجربه کرده‌اند، می‌توانند بازگشت به زندگی عادی داشته باشند. پروتز پا، با ایجاد یک عضو مصنوعی به جای عضو فقدانی، امکان حرکت و انجام کارهای روزمره را برای این افراد به‌وجود می‌آورد. در اصفهان، به‌دلیل وجود مراکز تخصصی پروتز پا و تیم‌های حرفه‌ای که در این زمینه فعالیت می‌کنند، این خدمات در بیشتر موارد با کیفیت بسیار بالا و با نتایج قابل قبولی ارائه می‌شوند.

برخی از مراکز پروتز پا در اصفهان، با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته، قادر به ارائه پروتزهایی با انعطاف‌پذیری بالا و قابلیت تنظیم به سفارش خاص کاربران هستند. همچنین، پروتزهای پای زنجیری، پای برقی و پای خزشی نیز از محصولاتی هستند که در این مراکز تولید و به فروش می رسد بهتر است ابتدا بازار پروتز پا در این شهر را بررسی کنیم.
پروتز پا به عنوان یک وسیله کمکی برای افرادی که در نتیجه یک حادثه یا بیماری، عضو پا را از دست داده اند، بسیار حیاتی است. این وسیله کمکی به افرادی که قادر به پیاده روی نیستند، کمک می کند تا به زندگی عادی خود ادامه دهند و به شکلی است که فردی با پروتز پا قادر به انجام فعالیت های روزمره خود است.

پروتز پا در اصفهان

مرکز پروتز پا

در شهر اصفهان، بازار پروتز پا بسیار پویاست و تع داد زیادی مرکز پروتز پا در این شهر فعالیت دارند. این مراکز از جمله مراکز معتبری هستند که مجهز به تجهیزات پزشکی و فن آوری های روز دنیا هستند. این مراکز برای ساخت پروتز پا از مواد با کیفیت بالا استفاده می کنند تا افرادی که به دنبال این وسیله کمکی هستند، بتوانند بهترین نتیجه را دریافت کنند.

از جمله مراکز معتبر پروتز پا در اصفهان می توان به مرکز پروتز پا اصفهان، مرکز پروتز پا ارتوتک اشاره کرد. این مرکز با داشتن کارشناس متخصص و کارآمد و همچنین کارشناسان فنی با تجربه، در خدمت افرادی هستند که به دنبال پروتز پا با کیفیت و مطابق با نیازهایشان هستند.

در نهایت، با توجه به پویایی بازار پروتز پا در شهر اصفهان و وجود مراکز پروتز پا معتبر و با تجهیزات

ارتوپد فنی ارتوتک که از مراکز ساخت پروتز پا در اصفهان بوده را میتوان تخصصی ترین کلینیک ساخت انواع پروتز زیر زانو روی زانو لگن مچ  پروتز دست و… دانست این مرکز با دارا بودن سابقه ی 8 ساله در زمینه ی ساخت پروتز پا و همچنین با وجود کارشناس مجرب(حسین شاکردوست) این تضمین را به همه ی مددجویان می دهد که ارتوتک بهترین و تخصصیی ترین کلینیک ارتوپد فنی اصفهان بوده و در کشور جزء بهترین کلینک های تخصصی در حوضه ی ساخت پروتز پا می باشد برای مشاهده ی برخی ویدیو های نمونه کار ها میتوانید به صفحه ی نمونه کار ها مراجعه کنید

ارتوپد فنی چیست:

ارتوپدی فنی زیر مجموعه ی  رشته های وابسته به پزشکی است که هدف از آن تولید ارتز و پروتز و آموزش بیمار برای بکارگیری از آنها است.

کسانی را که در این رشته فعالیت میکنند اگر ارتز تولید میکنند ارتوتیست (Orthotist) و در صورتیکه پروتز پا اندام مصنوعی میسارند پراستتیست (Prosthetist) مینامند.

ساخت پروتز زیر زانو در اصفهان

بهترین ارتوپد فنی اصفهان

از مراکز پروتز پا در اصفهان ما به شما ارتوتک کلینیک را معرفی میکنیم که با 9 سال سابقه ساخت انواع پروتز به شما این تضمین را می دهد که پروتزی که می سازد رضایت کامل شما را در بر گیرد همجنین پروتزکار با دارا بودن امکانات لازم جهت ساخت پروتز پا از ابزار هایی چون اسکن سه بعدی استفاده می شود تا دقت کار بالاتر باشد .

پروتز پا در اصفهان موضوع این بحث می باشد که برای افراد قطع عضو تجویز می شود و قطع پا از اتفاقات بد روزگار است که برای هر شخصی ممکن است پیش بیاید و اگر نا امید شود شرایط برایش بدتر می شود.

اما این پایان زندگی نیست ما هستیم و به کمک خداوند تعالی در تلاشیم تا با کمک هم از سد این مشکلات عبور کنیم حال چه باید  کرد.

ابتدا باید خونسردی خود را حفظ کنید و با خودتان و شرایطتان کنار بیایید و بدانید که دوباره می توانید بدون عصا و ویلچر راه بروید پس نگران نباشید ما با شما هستیم.

ارتوتک کلینیک تخصصی ترین کلینیک ارتوپد فنی ساخت پروتز پا و پا مصنوعی در اصفهان بوده که میتواند به شما عزیزان در سراسر ایران خدمات ساخت پروتز پا را ارائه بدهد.

پروتز اندام تحتانی

پروتز اندام تحتانی یکی از روش‌های موجود برای کمک به افرادی است که بخشی از اعضای تحتانی بدن خود را از دست داده‌اند یا مشکلات جدی در عملکرد این اعضا دارند. پروتزهای اندام تحتانی می‌توانند به شکل‌های مختلفی شامل پای مصنوعی، ساق پا مصنوعی، زانو مصنوعی، قسمت هیپ مصنوعی، پروتزهای جلویی و پشتی سمت ران مصنوعی و … باشند.

در این روش، پروتز جایگزین برای بخش از اعضای تحتانی بدن قرار می‌گیرد و برای افرادی که از آن استفاده می‌کنند، امکانی را فراهم می‌کند تا بتوانند به طور طبیعی‌تری حرکت کنند و زندگی روزمره خود را با کیفیت‌تر سپری کنند.

حتما بخوانید  پروتز پا در نجف اباد

برای ساخت پروتز اندام تحتانی از مواد مختلفی مانند پلی‌استر، کربن، فایبرگلاس، تیتانیوم و … استفاده می‌شود. همچنین، برای بهبود کارایی و راحتی استفاده کننده، پروتزهای الکترونیکی و با سیستم‌های کنترلی پیشرفته نیز توسعه داده شده‌اند.

از مزایای استفاده از پروتز اندام تحتانی می‌توان به بهبود کیفیت زندگی، افزایش توانایی حرکتی و کارایی، کاهش درد و احتمال ابتلا به آسیب‌های جدی دیگر، افزایش روحیه و اعتماد به نفس و … اشاره کرد.

با این حال، استفاده از پروتز اندام تحتانی همراه با مشکلاتی نظیر نیاز به تنظیم مجدد، نگهداری و تعمیرات دوره‌ای، نیاز به تکرار مراجعات به پزشکان و … می‌باشد. همچنین، هزینه‌های بالایی نیز برای ساخت و استفاده از پروتزهای اندام تحتانی وجود دارد.

در نهایت، استفاده از پروتز اندام تحتانی برای افرادی که از اعضای تحتانی بدن خود محروم هستند، می‌تواند به عنوان یک راه حل موثر و کارآمد در بهبود کیفیت زندگی و توانایی حرکتی آنان محسوب شود.

انواع ساخت پروتز پا در اصفهان:

پروتز پا در اصفهان به چند نوع تقسیم می شود که عبارت اند از:

 • پارشیال فوت (پروتز بخشی از پا)
 • پروتز مفصل مچ پا(پروتز سایم)
 • ترانستیبیال (قطع عضو زیر زانو)
 • قطع عضو روی زانو (ترنستیبیا)
 • ترانسفمورال (پروتز پا بالای زانو)
 • کانادین (پروتز لگن)

مرکز ساخت انواع پروتز پا در اصفهان

مراحل ساخت همه ی پروتز های پا تقریبا به یک شکل بوده که این مراحل به شرح زیل است:

 1. قالب گیری
 2. اصلاح قالب
 3. پرو قالب
 4. ساختن سوکت نهایی
 5. تمرین مددجو
 6. تحویل پروتز

پروتز بخشی از پا (پارشیال فوت):

پروتز پارشیال دو نوع بوده:

 1. سیلیکونی یا همان زیبایی
 2. ساخت به وسیله ی چرم

مراحل ساخت پارشیال فوت در ارتوپد فنی ارتوتک:

در پروتز پا در اصفهان برای هر یک از دو نوع پارشیال فوت ابتدا قالب گیری صورت گرفته و سپس اگر قرار بر استفاده از چرم باشد یک لایه چرمی بر روی قالب میکشیم و اگر سیلیکونی بود سیلیکون ریزی صورت میگیرد

ساخت پروتز دست در اصفهان

پروتز مچ پا در اصفهان:

ما در این صفحه که راجع به پروتز پا در اصفهان بوده سعی کردیم تمام سمت های پروتز پا را به شما توضیح کوتاه دهیم که در این قسمت هم پنجه ی پروتز پا را برسی میکنیم.

پنجه های پروتز پا به چندین مدل و چندین شرکت تقسیم بندی می شوند.

قدیمی ترین نوع پنجه ها که ثابت و بدون انگشت بودن تا به روز ترین پنجه ها که پنجه های کربنی می باشد که تغییرات اساسی در نوع پنجه ها به وجود امده که راحتی و حس خوبی را برای استفاده کننده ایجاد میکند.

انواع پنجه و مچ پا:

 • ساچ
 • سینگل اکسیس(single axis)
 • پنجه کربنی

پروتز پا زیر زانو در اصفهان:

ابتدا باید بگوییم که پروتز زیر زانو  بیشترین نوع پروتز پا در افراد قطع عضو می باشد این اشخاص قطع عضو از ناحیه ترنس تیبیال (درشت نی)و ترنس فمورا(نازک نی)می باشند.

پروتز پا افراد قطع عضو زیر زانو از نظر هزینه بستگی به قطعاتی دارد که استفاده می شود، که ما در اصفهان از انواع مختلف قطعات روز ساخته شده بر حسب نیاز و درخواست شما استفاده می کنیم.

بهترین مرکز ارتوپد فنی اصفهان

معمولا سه نوع پروتز در این افراد وجود دارد که شامل:

 1. پروتز سیلیکونی
 2. مدولار
 3. پادیلانی

می باشد، که معمولا پروتز سیلیکونی مبلغ بالاتری دارد و پیشرفته تر می باشد.

ترنستیبیا یا قطع عضو روی زانو در مرکز ارتوپد فنی اصفهان:

مفصل مصنوعی زانو پروتز قطعه ای تعیین کننده در کیفیت و قیمت می باشد که دارای نوع های مختلف است که شامل:

 1. هیدرولیک
 2. پنوماتیک
 3. مکانیکی

پروتز پا بالا زانو در مرکز ارتوپد فنی اصفهان:

ترانسفمورال یا پروتز پا بالای زانو یا پروتز بالا زانو قطع عضو از ناحیه استخوان فمور(ران)می باشد اما پروتز های این افراد تفاوت قیمت بالاتری را نسبت به پروتز های دیگر دارد

کلینیک ساخت پنجه پا در اصفهان

پروتز بالازانو معمولا دارای دو نوع است

 1. سیلیکونی
 2. ساکشن سوکت

می باشد و همچنین قطعه ای جدید به نام روتیشن ادابتور (مفصل گردان)در ان به کار میرود که جهت چهار زانو نشستن می باشد.

ساخت پروتز لگن(کانادین) در استان صفهان:

این نوع پروتز بلندترین نوع پروتز پا در اندام تحتانی می باشد که برای افرادی است که مستقیما از ناحیه مفصل لگن یا مقداری بالاتر قطع عضو می شوند همچنین این نوع پروتز معمولا سنگین تر از انواع پروتز دیگر بوده و همچنین قیمت بالاتری را دارد و کنترل این نوع پروتز پا مهارت بیشتری را نیز می خواهد و علت آن وجود مفاصل مصنوعی لگن و زانو است که جای نگرانی نیست ما در ارتوتک کلینیک در اصفهان تمرین های لازم بعد از ساخت پروتز پا را به شما اموزش می دهیم تا بدون هیچ مشکلی از پروتز کانادین خود استفاده کنید

مراقبت های لازم بعد از قظع پا

پس از قطع پا، زخم موجود دراندام باقیمانده شما با یک باند مخصوص درمان می‌شود. هدف اصلی پزشک شما در اینجا این است که به‌سرعت زخم ایجادشده در اثر عمل را التیام بخشد و اندام باقیمانده شمارا برای پروتز آینده شما آماده کند.

قطع پا

تمرکز در دوره اولیه پس از عمل بر روی سه هدف درمانی است:

 1. اولش شما باید درد کمی داشته باشید یا بدون درد باشید،
 2. اندام باقیمانده شما باید قادر به تحمل وزن باشد،
 3. باید بتوانید اندام باقیمانده خود را به‌طور بهینه در همه جهت‌ها حرکت دهید.
البته برای شما مهم است که پزشک یا فیزیوتراپ چند نکته مهم را بلافاصله بعد از عمل به شما نشان دهد،مانند:
 •  قرارگیری صحیح در رختخواب است به‌طوری‌که عضلات و مفصل مجاور اندام باقیمانده جمع نشوند یا سفت نشوند
 • ورزش منظم.

*این اقدامات به شما این امکان را می‌دهد که سریع‌تر و راحت‌تر با پروتز پا کنار بیایید تا بتوانید متحرک و فعال بمانید برخی از این اقدامات را در ادامه برای شما مطرح میکنیم:

پوزیشن گیری صحیح بعد از قطع پا !

بلافاصله پس از عمل احتمالاً نمی‌توانید برای مدت طولانی‌ بی‌حرکت دراز بکشید یا خودتان در رختخواب بچرخید. به همین دلیل، از کارکنان پرستاری کمک بگیرید که موقعیت خود را چندین بار در روز تغییر دهید.این تغییر وضعیت مهم است، زیرا به شما امکان می‌دهد بدون دردترین وضعیت را داشته باشید و به جلوگیری از زخم بستر کمک می‌کند. همچنین به جلوگیری از کنتراکچر کمک می‌کند ،محدودیتی در دامنه حرکتی شما در لگن یا زانو  که می‌تواند توان‌بخشی را دشوارتر کند.

فشار درمانی بعد از قطع پا!

با کمک فشار واردشده به اندام باقیمانده در سطح وسیع، تورم (ادم) اندام باقی‌مانده را می‌توان کاهش داد. این فشرده‌سازی اندام باقیمانده به شما کمک می‌کند که بتوانید در اسرع وقت پروتز را دریافت کنید و تنظیم پروتز را آسان‌تر کنید. علاوه بر این، فشرده‌سازی به گردش خون در اندام باقی‌مانده کمک می‌کند. این کار میزان درد را کاهش می‌دهد و منجر به بهبود زخم می‌شود.

حتما بخوانید  پروتز پا در گلپایگان

فن‌های مختلفی برای درمان فشرده‌سازی استفاده می‌شود

 • اندام باقی‌مانده ممکن است با باند الاستیک پیچیده شود
 • با جوراب‌های فشاری
 • با یک آستر سیلیکونی پیش‌ساخته پوشیده شود.

بانداژ

 • پس از برداشتن بانداژ زخم یا گچ گیری باقیمانده اندام، باندهای فشاری(کشی) با استفاده از روشی خاص استعمال می‌شوند. در چند روز و هفته اول پس از عمل، اندام باقیمانده شما توسط درمانگر یا کارکنان پرستاری پانسمان می‌شود.
 • باند به‌طور مکرر (در ابتدا هر نیم ساعت یک‌بار) برداشته می‌شود تا مطمئن شوید که اندام باقی‌مانده خیلی سفت یا شل پیچیده نشده است.
 • مراقب، همچنین بررسی خواهد کرد که چگونه اندام باقیمانده در حال رشد است، آیا اِدم در حال بهبود است یا خیر، و چگونه اسکار بهبود می‌یابد. پس از بهبودی کافی، باند فشاری را می‌توان فقط برای چند ساعت در یک‌زمان، به‌عنوان‌مثال قبل و بعد از پوشیدن پروتز موقت استفاده کرد.
بانداژ پیچی
آموزش استفاده از باند !!!!!

بعداً، مراقبان شما می‌توانند به شما بیاموزند  که چگونه خودتان باند فشاری را اعمال کنید. فرایند باند را به‌خوبی بیاموزید تا از اشتباهاتی که می‌تواند منجر به تورم مجدد اندام باقی‌مانده، یا تحریک یا آسیب ناشی از چین‌های باند یا بستن خیلی سفت شود، جلوگیری شود.

 1. برای جلوگیری از آسیب رساندن به اندام باقیمانده حساس خود، به‌جای گیره‌های فلزی، از چسب بر روی باندها استفاده کنید.
 2. باندها را به‌طور کامل تمیز کنید. ازآنجایی‌که باندها عرق را جذب می‌کنند، باید هر رو با یک شوینده ملایم یا صابون ملایم شسته شوند.
 3. قسمت اعظم آب را با غلتاندن آن‌ها در یک حوله بردارید، سپس آن‌ها را صاف بگذارید تا خشک شوند.
 4. باندها را آویزان نکنید تا خشک شوند، زیرا این امر می‌تواند بر خاصیت ارتجاعی آن‌ها تأثیر بگذارد.

بانداژ پیچی

جورابِ کشی برای اندام باقی‌مانده از کارهای بعد از قطع پا:

به‌جای باند، می‌توان از جوراب‌های کشی استفاده کرد. مانند باندهای الاستیک، جوراب‌ها باید روزانه شسته شوند و خشک شوند تا خاصیت ارتجاعی خود را از دست ندهند. مزیت جوراب‌های کشی این است که پوشیدن و درآوردن آن‌ها آسان است. برای بالا نگه‌داشتن جوراب‌ها می‌توانید از آویزهای متصل به کمربند استفاده کنید.

لاینر سیلیکونی

لاینرهای سیلیکونی در پروتز پا روش دیگری برای دستیابی به فشرده‌سازی ارائه می‌دهند. مشابه جوراب‌های کشی، آسترهای سیلیکونی در اندازه‌های استاندارد و همچنین ساخت‌های سفارشی موجود هستند. لاینر به اندام باقیمانده شما فشار یکسانی وارد می‌کند و آن را به‌درستی شکل می‌دهد. علاوه بر این، سیلیکون منعطف و سازگار باپوست می‌تواند به نرم و انعطاف‌پذیر شدن جای زخم کمک کند.

نحوه‌ی قرار دادن استر در پروتز پا

برای قرار دادن آستر، بهتر است ابتدا آن را از داخل بچرخانید و سپس آن را به‌طور یکنواخت روی اندام باقیمانده خود بغلتانید. آن را مانند جوراب بالا نکشید و مراقب باشید که چین یا حفره هوا ایجاد نشود.

لاینر خود را هرروز با یک صابون دوست دار پوست و بدون عطر و آب گرم تمیز کنید. اگر زیاد عرق می‌کنید، باید آن را چند بار در روز تمیز کنید و احتمالاً از مواد ضدعفونی‌کننده استفاده کنید. از پروتزیست خود بخواهید مراقبت از لاینر شمارا با جزئیات توضیح دهد و دستورالعمل‌های مندرج در دفترچه راهنمای کاربر را دنبال کند.

نحوه مراقبت صحیح از اندام باقیمانده!

درمانگر به شما نشان می‌دهد که چگونه از اندام باقیمانده پا و دست خود به‌درستی مراقبت کنید. به‌منظور جلوگیری از زبری و پوسته‌پوسته شدن پوست، هرروز صبح و عصر، اندام باقیمانده را با آب گرم و صابون ملایم بشویید. سپس پوست را کاملاً خشک‌کنید یا بااحتیاط آن را خشک‌کنید و روی آن کرم بزنید. همچنین استفاده از حنا باعث تقویت و حفظ ضخامت پوست می‌شود.

اگر بر روی اندام باقیمانده چین‌خوردگی‌های پوستی وجود دارد ، که به آن انواژیناسیون نیز می‌گویند، برای جلوگیری از عفونت باید تحت مراقبت‌های ویژه قرار گیرید. از تیم توان‌بخشی خود بخواهید در این زمینه شمارا راهنمایی کنند. علاوه بر این، در حین مراقبت از اندام باقیمانده، مراقب آسیب‌ها، زخم‌های فشاری و تاول‌ها باشید. این‌ها باید تحت درمان پزشکی قرار گیرند.

یک آینه می‌تواند به شما کمک کند به پشت اندام باقی‌مانده خود نگاه کنید.  ماساژ منظم و کشش دقیق جای زخم یکی دیگر از اجزای مهم مراقبت از اندام باقی‌مانده است. همچنین توجه داشته باشید که پوشیدن پروتز پا و پروتزهای دیگر  در صبح، درست بعد از شستشو، اغلب دشوارتر از حد معمول است، زیرا آب گرم باعث تورم پوست روی اندام باقی‌مانده می‌شود.

مراقبت صحیح از اندام باقی مانده

آینه درمانی بعد از قطع پا

در این روش درمانی فرد آینه‌ای بین پاهای خود قرار می‌دهد(جلوی آینه باید به سمت اندام سالم باشد). سپس فرد درحالی‌که در این‌ها نگاه می‌کند و اندام سالم خود را به آینه نزدیک و از آن دور می‌کند و یا حرکات ساده در مچ و زانو انجام می‌دهد.

آینه درمانی اساساً مغز را فریب می دهد. ازآنجایی‌که سیگنال‌های درد در مغز پردازش می‌شوند، می‌توانیم «ورودی» مغز را تغییر دهیم و «خروجی» متفاوتی ازنظر درد دریافت کنیم. هنگامی‌که آینه درمانی انجام می‌شود، مغز اطلاعاتی دریافت می‌کند که هر دو اندام سالم و کارآمد هستند و بنابراین حس درد (از نوع فانتوم) کاهش می‌یابد.

مراقبت از پای سالم بعد از قطع پا

پس از قطع پا، زمانی که اندام باقیمانده هنوز قادر به تحمل وزن زیادی نیست، ایجاد وزن و استرس بیشتر بر روی پای سالم معمول است. با گروه مراقبت خودکار کنید تا بهترین راه‌ها را برای حفظ سلامتی خود بیابید.

مراقبت از باقی‌مانده اندام!

اگرچه کادر پرستاری و پزشکان ابتدا زخم را تمیز می‌کردند و باندها را عوض می‌کردند، اما اکنون‌که در مرحله توان‌بخشی هستید، خودتان از اندام باقیمانده و پای سالم خود مراقبت خواهید کرد.

بعد از مراقبت‌های لازم بعد از قطع پا حال به مرحله‌ی ساخت پروتز پا می‌رسیم.پروتز پا دارای انواع مختلف هست که در ادامه با آن‌ها آشنا خواهیم شد.

سخن پایانی

ما در شهر و استان اصفهان در تلاشیم تا بهترین خدمات پروتز پا و درست را با تجربه ی چندین ساله مان به شما عرضه  کنیم و شما عزیزان می توانید با تماس با ما از مشاوره ی رایگان برای ساخت پروتز پا بهره مند شوید ما برای شما بهترین ها را رقم می زنیم

امتیاز ما

مطالب مرتبط

1 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید